Сегодня в смт Новоамвросіївське 19.04.2024

Ліга чемпіонів: українець Харатін забив «Барселоні» (відео)

Щойно на стадіоні «Камп Ноу» в Барселоні завершився стартовий матч суперників київського «Динамо» в груповому турнірі Ліги чемпіонів-2020/2021. «Барселона» перемогла 5:1 угорський «Ференцварош» із Будапешта. Але очолювані українським тренером Сергієм Ребровим гості не виглядали безнадійними.
«Фраді», в складі яких весь матч провели обидва українці, опорний хав Ігор Харатін і вінґер Олександр Зубков, мали шанс відкрити рахунок, але м’яч після удару з близької відстані влучив у хрестовину.
А потім було падіння Ліонеля Мессі і пенальті на 27-й хвилині, яке сам постраждалий і реалізував. На 42-й хвилині другий м’яч забив Ансу Фаті. На 52-й хвилині Феліппе Коутіньо довів рахунок до розгромного.
Злам у грі міг намітитися на 70-й хвилині рефері вилучив з поля Херарда Піке і призначив у ворота «Барселони» пенальті, який холоднокровно реалізував Харатін.

Проте в підсумку навіть у більшості «Ференцварош» пропустив ще двічі – відзначилися Педрі та Усман Дембеле.
Нагадаємо, що трохи раніше «Динамо» програло 0:2 «Ювентусу».
Наступні матчі команди проведуть 28 жовтня. «Барселона» поїде в Турин, щоб зіграти проти «Ювентуса». «Ференцварош» того ж дня прийматиме київське «Динамо».
 Дивіться також: Ексфутболіст луганської «Зорі» забив російському «Зеніту» в Лізі чемпіонів (відео)